Sıkça Sorulan Sorular

Parça Kumaş nedir?
Parça Kumaş; sürekli olarak yeni ürünlerin eklendiği, en kaliteli kumaşları parça kumaş şekliden bir bütün olarak çok uygun fiyatlara sunan bir online kumaş sitesidir.

Neden az kumaş görüyorum?
Parça Kumaş ana sayfasında kumaşların sonundaki Daha Fazla Kumaş butonuna basarak tüm kumaşları yükleyebilirsiniz.

Kumaş Fiyatları neden çok ucuz?
Parça Kumaş, en kaliteli kumaşları en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için açılmış bir alışveriş sitesidir. Parça Kumaş sitesinde, normal piyasa satış fiyatlarına oranla çok daha uygun fiyatlara kumaş satılmaktadır. Bu sektördeki 40 yıllık tecrübemiz ve yüzlerce üretici ile sağlamış olduğumuz kuvvetli tedarik sistemi sayesinde, çok zengin çeşitler ve çok uygun fiyatlarla en kaliteli kumaşları sizlerle buluşturuyoruz.

Kumaşların stok durumu nedir? Üründe yazan uzunluktan daha az sipariş verebilir miyim?
Sitemizde gördüğünüz parça kumaşların satıldığı metrajlar her ürünün elimizdeki stok miktarıdır ve tamamı tek seferde satılmaktadır. Ürün fiyatları da 1 metre değil ürün stoğunun toplam fiyatıdır. Daha az parçalara bölerek kumaşı satın almanız mümkün değildir.

Kumaşlar spot, defolu veya sakat ürünler midir?
Parça Kumaş en kaliteli kumaşı en uygun fiyata satar. Kumaşların çok önemli bir kısmı kendi fabrikamızın ürünleridir. Tüm kumaşlar en yüksek kalitedir. Parça Kumaş'da satışta olan tüm ürünler, normal fiyatlarından en az %30 ile %80 daha düşük fiyatlıdır. Fiyatların ucuz olması kesinlikle ürünlerde bir sorun olduğu anlamını taşımamaktadır.

Yeni kumaşlardan nasıl haberdar olurum?
Sitemize üye olarak, hem sms hem de e-bülten ile yapılacak bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

Neden Parça Kumaş satışı yapılıyor?
Büyük kumaş toplarının toptan satışından arda kalan daha kısa kumaşlar toptan yerine çok daha uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor, ürünlerimizde herhangi bir defo veya hasar durumu söz konusu değildir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?
Parça Kumaş'da 3 farklı ödeme seçeneği vardır. Kredi Kartı, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme.

Hangi kartlara taksit yapılıyor?
Bonus, Axess, World, Maximum.

Kapıda ödeme var mı?
Evet, kapıda ödeme seçeneğimiz vardır.

İade İmkanı var mı?
Evet 1 hafta içerisinde almış olduğunuz kumaşları iade edebilir, ister kredi kartınıza ister banka hesabınıza paranız hemen iade edilir.

Hangi adrese iade yapacağım?
Yurtiçi Kargo - İstanbul Seyrantepe Şube, Rumeli İnteraktif Mağazacılık ve Pazarlama Ltd. Şti. adına herhangi bir ücret ödemeden göndermenizi rica ederiz.